Domov Mapa stránky Kontakt
Vyberte si jazyk SK EN DE HU
 
 Prihlásenie 
dupres
Dupres Consulting

Navigácia

  Profil spoločnosti
  Informačné technológie
  Konštrukcia
  Outsourcing
  Personálny leasing
  Promo projekty
  Partneri
  Kontakt

 

Dupres Consulting - Outsourcing

V súčasnosti sa veľa spoločností rozhoduje pre outsourcing, jeden z najmodernejších spôsobov správy činností, ktoré netvoria hlavný predmet podnikania. Je to najmä preto, že takto sa firmy môžu sústrediť na svoj tzv. core biznis a v rámci neho lepšie rozvíjať konkurenčné stratégie a upevňovať si svoju pozíciu na domácom i medzinárodnom trhu. K veľkým výhodám outsourcingu patrí znižovanie nákladov firmy na personálny manažment, znižovanie ekonomických rizík a posilňovanie konkurencieschopnosti.

Spoločnosť Dupres Consulting s.r.o. ponúka outsourcing informačných technológií a ľudských zdrojov na vysokej profesionálnej úrovni. Odborné znalosti a bohaté skúsenosti systémových inžinierov a technikov spoločnosti, získané počas práce na zahraničných projektoch v oblasti IT a konštrukcie, bezpochyby prispievajú ku vysokej kvalite ponúkaných riešení.

Dupres Consulting je schopný v tejto oblasti poskytnúť služby v rôznych úrovniach – od selektívneho outsourcingu až po kompletnú starostlivosť a realizáciu projektov, vždy však precízne spracované riešenia, ktorých prednosťou je stopercentné dodržiavanie plánovaného rozpočtu a rýchlosť realizácie. Cieľom tejto služby je zabezpečiť potrebné kapacity na realizáciu projektov a postarať sa o ich efektívnu implementáciu a úspešné ukončenie.

 
Informačné technológie Naše projekty Významní zákazníci Personálny leasing Konštrukčné práce
© 2007-2013 Dupres Consulting s.r.o. Všetky práva vyhradené.