Domov Mapa stránky Kontakt
Vyberte si jazyk SK EN DE HU
 
 Prihlásenie 
dupres
Dupres Consulting

Navigácia

  Profil spoločnosti
  Informačné technológie
  Konštrukcia
  Outsourcing
  Personálny leasing
  Promo projekty
  MAIS
  JobAgent
  Servus
  Partneri
  Kontakt

 

Dupres Consulting - www.jobagent.sk

Koncom roku 2002 začala skupina našich vývojových pracovníkov pracovať na novom projekte s pracovným názvom JobAgent. Cieľom tohto projektu je vybudovanie moderného a plnohodnotného portálu, ktorý poskytne kompletný servis v oblasti riadenia ľudských zdrojov, od sprostredkovania práce, spracovania časti agendy úradu práce, informácií personálnych agentúr a ďalších inštitúcií, spracovania požiadaviek potencionálnych zamestnávateľov, až po aktívne pracovno-právne a daňové poradenstvo, zabezpečenie možnosti rekvalifikácie, resp. zvýšenia stupňa vzdelania a vykonanie profesijného, zdravotného aj psychologického auditu.

Základný princíp spočíva v aktívnej spolupráci agenta s každým zúčastneným subjektom a v neustálom skvalitňovaní ponúkaných služieb. Aktuálny stav na trhu práce je sledovaný a prehodnocovaný samotným informačným systémom a každý jeho používateľ je na základe ním zvolených kritérií upovedomený o každej novej príležitosti k pracovnému uplatneniu či ďalšiemu vzdelaniu, o novom príspevku v rámci informačného bloku, či legislatívnej zmene a podobne. Sledovanie trhu práce vo vybranej lokalite spolu s prieskumom možností pre vzdelanie a rekvalifikáciu sú samozrejmosťou!

Uchádzač o prácu môže okrem samotného hľadania vhodnej pracovnej pozície prehodnotiť svoje znalosti a schopnosti a vďaka aktívnej spolupráci so zúčastnenými inštitúciami vytvoriť svoj profesijný, zdravotný aj psychologický profil, využiť poradenské služby a podnietiť svoj ďalší odborný rast.

Viac informácií nájdete priamo na stránke www.jobagent.sk.

 


 

 
Informačné technológie Naše projekty Významní zákazníci Personálny leasing Konštrukčné práce
© 2007-2013 Dupres Consulting s.r.o. Všetky práva vyhradené.