Domov Mapa stránky Kontakt
Vyberte si jazyk SK EN DE HU
 
 Prihlásenie 
dupres
Dupres Consulting

Navigácia

  Profil spoločnosti
  Informačné technológie
  Konštrukcia
  Ponuka služieb
  Projeková podpora
  Technológie
  Outsourcing
  Personálny leasing
  Promo projekty
  Partneri
  Kontakt

 

Dupres Consulting - Ponuka služieb

Spoločnosť pôsobí aj v oblasti konštrukcie v automobilovom priemysle, leteckom priemysle a čiastočne všeobecnom strojárstve. Zameriavame sa hlavne na klientelu zo zahraničných, predovšetkým nemecky hovoriacich trhov.

Kvalifikovaní a skúsení konštruktéri spoločnosti riešia projektové zadania spravidla priamo u zákazníkov, ktorí čím ďalej tým viac využívajú aj našou spoločnosťou poskytovaný personálny lízing, prípadne outsourcing v rôznych stupňoch – od selektívneho outsourcingu ľudských zdrojov až po kompletnú starostlivosť o realizáciu projektov. Týmto spôsobom si v súčasnosti veľa firiem zabezpečuje činnosti, na výkon ktorých nemá dostatočné kapacity, či už personálne alebo materiálové.

Klientom ponúkame: tvorivú odbornosť, profesionálny prístup a mnohoročné skúsenosti transformované do kvalitne spracovaných riešení zadaných úloh. Naše expertné tímy dokážu zastrešiť celú problematiku konštrukčných projektov – od počiatočného návrhu, cez inžinierske výpočty až po tvorbu modelovej, výkresovej a technickej dokumentácie, pri čom využívajú špecializované programy, ktoré umožňujú efektívne a presné počítačové spracovanie.

Pre našich zákazníkov dokážeme zabezpečiť všetky činnosti v rámci realizácie konštrukčných projektov – návrhy a príprava konštrukčnej dokumentácie, detailovanie jednotlivých dielov, strojov, zariadení, prevod 2D dokumentácie do 3D dokumentácie, porealizačný servis, zapracovávanie modifikácií, inovácií a ďalšie služby. Nepresadzujeme len riešenia, ktoré sú výhodné pre nás, ale počúvame priania klienta, ktoré sú často veľmi špecifické. Nechceme ho získať najnižšou cenou a následne odradiť nekvalitou. Naším cieľom je ponúknuť optimálne riešenie vysokej kvality za zaujímavé ceny.

 


 
Informačné technológie Naše projekty Významní zákazníci Personálny leasing Konštrukčné práce
© 2007-2013 Dupres Consulting s.r.o. Všetky práva vyhradené.