Domov Mapa stránky Kontakt
Vyberte si jazyk DE
 
 Prihlásenie 
dupres
Enitech enitech_banner.png

Navigácia

  Základný profil spoločnosti
  Informačné technológie
  Konštrukcia
  Referencie
  Kariéra
  Kontakty

 

Enitech - Ponuka služieb

Ponuka služieb v oblasti informačných technológií

Spoločnosť Enitech pôsobí v oblasti IT v automobilovom priemysle, leteckom priemysle a všeobecnom strojárstve. Zameriava sa hlavne na klientelu zo zahraničných, predovšetkým nemecky hovoriacich trhov.

IT CONSULTING

Plánovanie projektu, systémový dizajn, projektový manažment - podpora Vášho projektu zo strany našich konzultantov zaručí 100 % výsledok. 

OUTSOURCING

Prečo Outsourcing IT? Outsourcing IT predstavuje moderný spôsob správy informačných systémov a technológií. Ponúka efektívny nástroj na riadenie a efektívne využívanie prostriedkov informačných systémov. Outsourcing IT predstavuje efektívne využívanie finančných prostriedkov na implementáciu a starostlivosť o IT.

IT Outsourcing šetrí náklady. Veľmi veľa organizácií stále považuje IT outsourcing za menej výhodný ako správu IT technológií vlastnými silami. Tento omyl zväčša spôsobuje zlá kalkulácia skutočných nákladov. Z hľadiska financií znamená outsourcing IT prínos vďaka zníženiu nákladov na manažment, koordináciu a odstránenie skrytých nákladov a znižovanie celkových výdajov na IT. Taktiež si je potrebné uvedomiť, že nie vždy je cena najdôležitejší aspekt a treba pozerať aj na kvalitu služieb.

Výhody IT outsourcingu. Zákazníkom su poskytované výrazne kvalitnejšie služby. K dispozícii majú profesionálnych špecialistov a tak nemusia sami investovať do vzdelávania či udržania úrovne špecialistov v IT oblasti. Poskytovateľ služieb je schopný flexibilnejšie reagovať na nové požiadavky svojich zákazníkov na základe skúsenosti a know-how. Nakoľko poskytuje IT outsourcing i ďalším zákazníkom, má obvykle väčšiu základňu zdrojov a môže lepšie preklenúť a riešiť krízové situácie.

VÝVOJ SOFTWARE

Hlavným benefitom činnosti našej firmy je poskytnutie podpory vo všetkých fázach realizácie informačných systémov a programového vybavenia v čo najkratšom čase a v maximálne možnej kvalite. Pre naplnenie tohto cieľa sa sústreďujeme predovšetkým na využitie najnovších technológií a maximálnu motiváciu projektovo postavených vývojových tímov.

Poskytujeme podporu vývoja informačných systémov v nasledovných oblastiach:

  • internetové a intranetové aplikácie
  • priemyselná automatizácia
  • špecializované stand-alone aplikácie
  • distribuované systémy
  • ekonomický a finančný softvér
  • real-time systémy
  • hardvérové programovanie

Naša spoločnosť postaví projektový realizačný tím podľa Vašich požiadaviek. Disponujeme rozsiahlou personálnou platformou špecialistov na všetkých úrovniach hierarchie realizačných tímov.

Špecializujeme sa na vývoj zákazníckych riešení na nasledovných platformách:Microsoft .NET - Microsoft optimalizované riešenia
mirosoft_net


JAVA SUN - J2EE - Java Enterprise Development
java

 

Programovacie jazyky

Operačné systémy

Vývojové nástroje

Ostatné technológie

Java

MS Windows

Eclipse

JSP / JSF

C#

UNIX

Exadel

Wicket

C/C++

Linux

MyEclipse

Ajax

Basic

Sun Solaris

Rational Rose

PHP

Pascal

HP-UX

MS Visual Studio

EJB3.0

Cobol

IBM MVS

Delphi

Hibernate

Asembler

Siemens BS 2000

JBuilder

Toplink

FoxPro

Apple-Mac OS

InteliDev

Spring

Centura

Microchips

Oracle Tools

JBoss, Jonas, Websphere

J2EE

VxWorks

Crystal Reports

Apache, IIS, Tomcat

 

 
Informačné technológie Naše projekty Významní zákazníci Personálny leasing Konštrukčné práce
© 2007-2013 Dupres Consulting s.r.o. Všetky práva vyhradené.