Domov Mapa stránky Kontakt
Vyberte si jazyk SK EN DE HU
 
 Prihlásenie 
dupres
Dupres Group  

Registrácia

Podmienky registrácie a používania stránky
Podmienky registrácie a používania stránky


Odporúčania pre registráciu:

 1. Dôkladne si prečítajte informácie o registrácii na stránke
 2. Vyplňte identifikačné údaje a uveďte platnú emailovú adresu
 3. Potvrďte Vašu registráciu kliknutím na tlačítko „zaregistrovať“
 4. Na Vami uvedenú emailovú adresu bude zaslaný aktivačný link, prostredníctvom ktorého aktivujete svoje konto na stránke
 5. Po aktivovaní Vášho konta môžete na základe login a hesla využívať služby stránky
 6. V prípade, ak Vám na Vašu emailovú adresu aktivačný link zaslaný nebol, prosím zopakujte registráciu

Informácie o registrácii na stránke:

 • na základe tejto registrácie budete môcť využívať služby stránky
 • povinné údaje označené hviezdičkou prosím vypĺňajte dôsledne. V položkách mesto/štát, uveďte miesto, kde sa aktuálne nachádzate
 • registrácie typu Meno: aaa, Priezvisko: bbb s neplatnou emailovou adresou sú priebežne bez upozornenia z databázy odstraňované

Podmienky registrácie:

 1. Svoje osobné údaje uverejňujete na stránke na vlastnú zodpovednosť. Poskytnutím identifikačných osobných údajov udeľujete prevádzkovateľovi stránky súhlas na zverejnenie osobných údajov na stránke, na spracúvanie osobných údajov v rozsahu nevyhnutnom na funkčné prevádzkovanie stránky.
 2. Nebudete využívať stránku v rozpore s odporúčaniami prevádzkovateľa a nebudete využívať stránku pre komerčné účely, pokiaľ nie je dohodnuté inak s prevádzkovateľom stránky.
 3. Súhlasíte so zrušením Vašej registrácie bez upozornenia zo strany administrátora v prípade, ak porušíte podmienky registrácie alebo odporúčania pre používanie stránky.
 4. Beriete na vedomie, že prevádzkovateľ stránky nenesie akúkoľvek zodpovednosť za akékoľvek škody, ktoré Vám vzniknú v akejkoľvek súvislosti s používaním internetovej stránky.
 5. Používaním stránky Vám nevzniká akýkoľvek právny nárok na akúkoľvek náhradu škôd zo strany prevádzkovateľa stránky bez výnimky.
 6. Prevádzkovateľ stránky nenesie akúkoľvek zodpovednosť za hodnovernosť a pravdivosť informácií uverejnených na stránke.
Informačné technológie Naše projekty Významní zákazníci Personálny leasing Konštrukčné práce
© 2007-2013 Dupres Consulting s.r.o. Všetky práva vyhradené.